[Hlavní strana] [Program Fakturace WalSoft] [Program Kniha jízd]

Program Valutový pokladní deník je zde ke stažení zdarma. Po stažení souboru ValutovaPokladna1_1.zip soubor rozbalte a spusťte Instal.exe . Bude spuštěn instalační program, který nainstaluje program do vašeho PC. Verze poskytovaná zdarma je plně funkční a umožňuje pořízení 20 záznamů v deníku. Po pořízení tohoto počtu záznamů je možno program neomezeně používat po aktivaci licenčním číslem. Aktivace DEMO verze na plnohodnotnou verzi zachová vaše již pořízená data. Licenční číslo si můžete objednat prostřednictvím objednávky zabudované v programu nebo rychlejším způsobem prostřednictvím OBJEDNÁVKY - ZDE . DEMO Verze je zcela zdarma a je povoleno ji volně kopírovat a šířit. Autor nepovoluje dekompilaci a úpravy kódu programu.
PROGRAM VYRÁBÍ A DODÁVÁ: Walter Masař, Březnice 259, 760 01 Zlín
e-mail:wmarket@wmarket.cz

STAŽENÍ INSTALAČNÍHO BALÍČKU:                   

VARIANTY:
1. Samorozbalující se archiv ( po stažení do vašeho počítače klikněte na soubor ValutovaPokladna1_1ZIP.exe, následně bude automaticky rozbalen instalační program do adresáře C:\TEMP [ po nainstalování programu může být smazán ] a spuštěna instalace ). Zadáte-li v dialogu Stahování souboru volbu "Uložit", bude instalační soubor uložen do vámi určeného adresáře. Zadáte-li v dialogu Stahování souboru volbu "Otevřít" bude po stažení souboru zahájena instalace . soubor ValutovaPokladna1_1ZIP.exe ( 354 kB )
2. soubor ZIP ( pro zkušenější uživatele PC, musí mít naistalován dekomprimační program (např. WinZip a umět ho používat ) soubor ValutovaPokladna1_1.zip ( 313 kB )